Тільки до 30 квітня 2016 року, купуючи Octavia в комплектації Active, Ambition, Style або L&K в дилерській мережі «Єврокар» за спеціальною ціною, клієнти ŠKODA можуть стати власниками автомобіля своєї мрії з вигодою до 63 037 грн. * Ще ніколи Octavia була такою доступною!​

Протягом усієї своєї історії Octavia є найпопулярнішим автомобілем з усього модельного ряду ŠKODA. В українських автолюбителів все покоління Octavia користуються незмінним успіхом: модель була визнана «Кращим легковим автомобілем року в середньому класі» у 2005 році, Octavia А5 стала найбільш продаваною моделлю серед легкових іномарок в 2011 році, автомобіль отримав премію «Авторейтинг 2012» і був названий абсолютним лідером продажів у 2012 році.

Нова Octavia стала справжнім шедевром сучасних технологій і багато в чому перевершила успіх всіх попередніх поколінь моделі. Вже через кілька місяців після старту продажів, Octavia третього покоління здобула премію «Народний вибір 2013» і стала «Автомобілем року в середньому класі», а незабаром - здобула абсолютну перемогу у всеукраїнському рейтингу популярності «Автомобіль року в Україні 2014». Починаючи зі старту продажів, Octavia нового покоління щорічно підтверджує лідерство в своєму класі і є однією з найбільш затребуваних моделей на автомобільному ринку, регулярно очолюючи рейтинги продажів. Таким чином, українські автолюбителі незмінно підтверджують свою прихильність і довіру моделі Octavia, - роблячи свій вибір на користь видатних якостей цього автомобіля.

Стартова ціна, еквівалентна 16 000 доларів США *, доступна для Octavia в комплектації Active, яка оснащується двигуном 1,6 MPI потужністю 81 кВт і включає такі надійні рішення з безпеки, функціональності і комфорту автомобіля, як: ESC з XDS +, пакет «погані дороги», подушки безпеки водія і переднього пасажира, іммобілайзер, ISOFIX - підготовка для кріплення двох дитячих крісел на задньому сидінні, кондиціонер, DAY LIGHT, галогенові передні фари з покажчиками повороту, центральний замок, електрично-регульовані передні електросклопідйомники з обігрівом, зовнішні дзеркала заднього виду, двоплощинне регулювання сидіння водія, радіо "SWING", повнорозмірне запасне колесо і багато інших.

Слідкуйте за новинами від компанії «Єврокар», адже рік переваг від ŠKODA триває і наших клієнтів чекає ще безліч нових вигідних пропозицій! Чекайте найкращі пропозиції від ŠKODA - щомісяця!

Більше інформації про ціни можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар» http://ru-ua.skoda-auto.com

* Вартість ŠKODA Octavia в комплектації Active 1,6 MPI / 81 кВт становить 427 552 гривні станом на 28.03.2016г., що є еквівалентом 16 000 дол. США по використовуваному компанією «Єврокар» розрахунковому курсу гривні до долара США - 26,722 грн ./$ (курс НБУ + 2,5%).

Еквівалент вигоди при покупці моделі ŠKODA Octavia в комплектації Active, Ambition, Style або L&K становить до 2 359 доларів США в порівнянні з установленою до 28.03.2016г. ціною автомобіля ŠKODA Octavia у відповідній комплектації. Сума вигоди в національній валюті України змінюється на дату оплати прямо пропорційно зміні курсу долара США, встановленого НБУ на дату оплати в порівнянні з курсом долара США, встановленому Національним банком України на 28.03.2016г. Сума вигоди вказана станом на 28.03.2016г.

Спеціальна ціна поширюється на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Кількість автомобілів обмежена. Детальна інформація про актуальні ціни на автомобілі ŠKODA на сайті http://ru-ua.skoda-auto.com

Останні новини