Škoda - офіційний партнер Київської сотки 2023

4. září 2023

Цього року Škoda в черговий раз стала офіційним партнером велогонки Київська сотка, яка відбулася 3 вересня. П’ять автомобілів Škoda забезпечили супровід 1200 учасників на маршруті.

В Україні велосипедні традиції Škoda активно підтримує офіційний представник бренду компанія «Єврокар», визначивши в якості пріоритетних напрямків безпеку руху, розвиток інфраструктури і підвищення популярності велоспорту. Цього року Škoda в черговий раз підтримала проведення велогонки Київська сотка, ставши партнером заходу вже в п’ятий раз.

Минулого року подія проводилась в особливому форматі об’єднуючого благодійного on-line вело-заїзду КС WAR edition. Цього року Київська Сотка повернулася у звичний формат, а отже, потребувала супроводу автомобілів підтримки від Škoda.

Зібрані в результаті проведення заходу внески буде спрямовано на підтримку Національної скаутської організації "ПЛАСТ". Ця унікальна юнацька організація, що формує патріотичну та активну молоду еліту Нації, потребує підтримки. Багато з виховників Пласту, на жаль, полягли на полі бою захищаючи Україну. Організація зростає великими темпами в Україні та за її межами (багато пластунів з Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст, були змушені тимчасово виїхати за кордон). Критично не вистачає виховників, оскільки їхнє методичне навчання та тренінги потребують часу та ресурсів. Підтримавши Пласт своїм благодійним внеском, учасники гонки заклали особисту цеглинку в міцний мур потужної Української Держави в майбутньому.

Бренд Škoda має давні традиції підтримки велоспорту, адже саме з виробництва велосипедів почалася історія компанії. У 1895 році її засновники інженери Лаурін і Клемент створили серію інноваційних велосипедів і лише через 9 років представили світу свій перший автомобіль. Škoda Auto з 2004 року є офіційним партнером Tour de France і забезпечує супровід змагань автомобілями бренду. Чеський виробник підтримує також ряд інших національних і міжнародних спортивних подій, зокрема Тур Іспанії («Вуельта Іспанії», Vuelta a España). Велосипедні аксесуари є важливою складовою розширеної продукції бренду.

В Україні у 2020 році почалася реалізація соціального проекту «Вело Škoda», мета якого - привернути увагу до проблеми недостатньо розвиненої інфраструктури для пересування на велосипеді в містах України. В рамках цього проекту «Єврокар» спільно з представниками місцевої влади великих міст об'єдналися для підписання Меморандуму, спрямованого на досягнення взаєморозуміння між велоспільнотою, владою і відповідальним бізнесом. Меморандум містив положення, пов'язані з розвитком необхідних умов для підвищення безпеки руху.