Ключовими прем'єрами на стенді чеського бренду в цьому році стали два нових автомобіля моделі ŠKODA Octavia: Octavia RS 245 та Octavia Scout. Потужний двигун і новітні технології наділяють ŠKODA Octavia RS 245 вражаючою динамікою в русі. Спортивна модель, потужність якої збільшилася до 180 кВт (245 к.с.), здатна розігнатися з місця до 100 км/г всього за 6,6 секунди, а її максимальна швидкість складає 250 км/г. Максимальні 370 Н·м крутного моменту досягаються в діапазоні від 1 600 до 4 300 об/хв. Від класичних представників модельного ряду ŠKODA Octavia RS 245 відрізняється спортивної ходовою частиною зі зменшеним на 15 мм дорожнім просвітом. Задня колія нової моделі стала на 30 мм ширше. У базове оснащення входять 19-дюймові легкосплавні чорні глянсові колісні диски. Динамічний характер моделі підкреслюють система підтримки курсової стійкості ESC зі спеціальним режимом Sport і електронно-керований диференціал підвищеного тертя VAQ, а також рульове управління із змінним передавальним відношенням і доступна в якості опції адаптивна динамічна система регулювання ходової частини (DCC).

В рамках Женевської виставки ŠKODA вперше продемонструвала широкій публіці новий ŠKODA Rapid та Spaceback. Модель отримала новий дизайн передньої і задньої частини кузова, а також розширений рівень оснащення, в тому числі біксенонові фари і LED денні ходові вогні, які забезпечують більш високий рівень безпеки. Сучасні інформаційно-розважальні системи, які тепер доступні в Rapid і Spaceback дозволять використовувати широкий спектр портативних пристроїв і різних додатків для мобільних телефонів.

ŠKODA Kodiaq в черговий раз став центром уваги відвідувачів на стенді компанії. ŠKODA Kodiaq Scout є черговим кроком в реалізації стратегії чеського бренду по розширенню модельного ряду в сегменті SUV. Цей автомобіль має систему повного приводу вже в базовому оснащенні і втілює позашляхові можливості моделі, як на рівні дизайну, так і на рівні технологій. Для шанувальників спортивного стилю ŠKODA підготувала елегантну і динамічну спецверсію Kodiaq Sporline. Лінійка двигунів ŠKODA Kodiaq Sportline буде складатися з чотирьох агрегатів: двох бензинових TSI і двох дизельних TDI потужністю від 110 кВт (150 к.с.) до 140 кВт (190 к.с.).

Ще одна яскрава прем'єра Женеви, яка прикрасила стенд марки в цьому році - ŠKODA Fabia з новим трициліндровим двигуном 1.0 TSI. ŠKODA Fabia третього покоління відрізняють динамічний та емоційний дизайн, інноваційні системи безпеки та інформаційно-розважальні системи, а також безліч зручних рішень в дусі «Simply Clever». Новий бензиновий двигун 1.0 TSI має відмінні тягові характеристики при одночасному зниженні витрат палива і буде доступний європейського ринку в двох версіях.​

Останні новини