Стартова ціна, еквівалентна 14 600 доларам США *, доступна для Rapid в комплектації Active, яка оснащується двигуном 1,2 TSI потужністю 90 к.с. і включає такі надійні рішення з безпеки, функціональності і комфорту автомобіля, як: ESC +, пакет «погані дороги», подушки безпеки водія і переднього пасажира, ISOFIX - підготовка для кріплення дитячого крісла на задньому сидінні, центральний замок, передні електросклопідйомники, галогенові передні фари, задні протитуманні фари, денне світло DAY LIGHT, двоплощинне регулювання сидіння водія, радіо "BLUES, повнорозмірне запасне колесо і багато іншого. Кількість автомобілів обмежена, нова ціна дійсна на автомобілі, що знаходяться на складах дилерів.

Більше інформації про модель, ціни і пакети можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар» http://ru-ua.skoda-auto.com

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів SKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу SKODA, яка охоплює всю територію України. В дилерській мережі SKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа SKODA є однією з найбільших в Україні, вона визнана кращою в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

* Вартість SKODA Rapid в комплектації Active 1,2TSI/90 л.с. складає 345086 гривень, що є еквівалентом 14 600 дол. США, по використовуваному компанією «Єврокар» розрахунковому курсу гривні до долара США - 23,636 грн ./$ (курс НБУ + 2,5%). Ціна в гривні вказана станом на 16.11.2015 р Вартість у національній валюті України змінюється прямо пропорційно зміні курсу гривні до долара США, встановленим НБУ на дату оплати, по відношенню до курсу гривні до долара США, встановленим НБУ на 16.11.2015 р Детальна інформація про актуальні ціни на автомобілі SKODA на сайті http://ru-ua.skoda-auto.com

Останні новини