Škoda Roadiaq - багатофункціональний кемпер і мобільний офіс

8. června 2023

Дев'ятий Škoda Apprentice Car отримав назву Škoda Roadiaq. Ця назва підкреслює авантюрний дух сучасних дослідників, що відповідає нинішньому слогану компанії Škoda "Let's Explore" ("Досліджуймо").

У рамках цьогорічного проекту 29 студентів навчального центру Škoda у Млада-Болеславі перетворюють електричний позашляховик Škoda Enyaq на багатофункціональний кемпер та мобільний офіс, інтер’єр якого оснащений екологічно чистими матеріалами. Таким чином, 9-й учнівський автомобіль запропонує багато простору та розумних ідей для роботи і відпочинку - разом з повним приводом, готовим доставити сучасних цифрових кочівників туди, куди вони захочуть поїхати.

Мартін Слабіхудек, директор професійно-технічної школи Škoda Auto, каже: "Цей проект дає можливість нашим учням застосовувати набуті знання на практиці, систематично розвиваючи свої вміння та навички. Крім того, учні глибоко занурюються у весь процес проектування та виробництва нового автомобіля - від перших паперових ескізів до планування, організації та фінальної збірки. Унікальний за масштабами та складністю, цей щорічний проект дає студентам можливість запропонувати креативні пропозиції та розумні ідеї".

Новий дизайн даху для більшого простору
29 студентів, які працюють над 9-м випуском проекту "Учнівський автомобіль" у професійно-технічній школі Škoda Auto в Млада-Болеславі, перетворюють повністю електричний Škoda Enyaq на багатофункціональний мобільний офіс-фургон. У цьому процесі їм допомагають викладачі та фахівці з численних відділів Škoda, таких як дизайн, технічний розвиток, виробництво та ІТ, а також сторонні спеціалісти з переобладнання автофургонів. Офіційна презентація нового Škoda Roadiaq запланована на червень 2023 року. Довжина, ширина і колісна база базового автомобіля залишилися майже незмінними. Однак, маючи 1 966 міліметрів, Škoda Roadiaq на цілих 35 сантиметрів вищий за стандартний Enyaq - в основному завдяки новому даху, який створений для того, щоб запропонувати достатньо простору для роботи та відпочинку. Сонячні батареї генерують додаткову енергію для житлового відсіку автомобіля, а в кемпінгах або автокемпінгах Roadiaq також можна підключити до зовнішнього джерела живлення.

Екологічно чисті матеріали салону та повнофункціональне ІТ-обладнання
Для того, щоб мати можливість використовувати новий дах, студентам довелося повністю переробити задні двері, і тепер цей компонент забезпечує доступ до невеликої кухні, інтегрованої в багажне відділення, яке раніше було багажником. Крім того, на задніх дверях можна встановити намет, щоб забезпечити ще більше життєвого простору позаду транспортного засобу. Постійне підключення до Інтернету дозволяє пасажирам працювати та переглядати відео з будь-якого місця. Окрім повнофункціонального ІТ-обладнання, Škoda Roadiaq також може похвалитися інтер'єром та чохлами для сидінь, виготовленими з екологічно чистих матеріалів.