У період з 27 квітня по 31 липня 2015 року всі клієнти сервісної дилерської мережі SKODA зможуть скористатися новою пропозицією на оригінальні запасні частини і придбати наступні категорії товару за фіксованим курсом 17 грн. за долар *:

- Гальмівні диски і колодки

- Рідина гальмівна та антифризи

- Олива моторна / гідравлічна

- Важелі і підшипники ступиці

- Амортизатори / стійки амортизаторів

- Сайлентблоки і опори кульові

- Тяги з'єднувальні та стабілізатори

- Натягувачі ременів і ланцюгів

- Ролики і шківи натяжні

- Ланцюги ГРМ і комплекти ремонтні ГРМ

- Свічки запалювання й розжарення

- Лампи розжарення

- Термостати

- Насоси паливні

- Фільтр (салону, повітряний, паливний, масляний) ​

- Комплекти щітки склоочисників і тд.

З повним асортиментом і вартістю запасних частин, саме для Вашої моделі SKODA, Ви можете ознайомитися у Вашого сертифікованого дилера.

* Спеціальна пропозиція діє на всій території України, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Кількість товару за спеціальною пропозицією обмежена.

Пропозиція діє у сертифікованого дилера SKODA в Україні, повний список і адреси знаходяться на сайті: www.eurocar.com.ua, який самостійно визначає остаточну вартість запасних частин для кінцевого споживача.

Під курсом мається на увазі, курс, який використовується Дистриб'ютором при розрахунку поточної рекомендованої роздрібної вартості оригінальних запасних частин, на яку можуть орієнтуватися дилери при формуванні роздрібної вартості для кінцевих споживачів. ТОВ «Єврокар Сервіс» залишає за собою право змінити умови спеціальної пропозиції, у разі істотної зміни офіційного курсу долара США до гривні.

Останні новини