«Кредитна програма« SKODA START » - SKODA OCTAVIA!

24. září 2020
Компанія «Єврокар» спільно з «Укргазбанком» розробила розумну кредитну програму «SKODA START».

Нова кредитна програма від компанії «Єврокар» дозволяє придбати нову SKODA OCTAVIA A8 швидко і фінансово вигідно. При оформленні кредиту на нову SKODA OCTAVIA A8 клієнтам пропонується спеціальна ціна.* Не відкладайте свою мрію на завтра, живіть на повну з SKODA OCTAVIA А8 вже сьогодні!

Сьогодні SKODA OCTAVIA A8 доступна з двигуном 1.4 TSI і 1.5 TSI, які можуть працювати в парі з механічною 6-ступінчастою або 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Четверте покоління бестселера значно виділяється серед конкурентів своїм емоційним і динамічним зовнішнім виглядом. Запорукою успіху моделі залишається незмінний стандарт якості, інноваційні інженерні рішення, в тому числі цифрові розробки. OCTAVIA А8 може бути оснащена матричною діодною оптикою, трьохзонним клімат-контролем, електроприводом фаркопа і вперше може проектувати показання спідометра або дані навігації на лобове скло. І не варто забувати про бездоганні технічні характеристики моделі, які так цінують в OCTAVIA.

Автомобілі марки ŠKODA - лідери на автомобільному ринку України. Грамотна цінова політика, досконала дилерська мережа, широкі фінансові інструменти, а також програма лояльності - це те, що дозволяє Бренду залишатися в топі вибору українських споживачів. Запрошуємо вас відвідати дилерський центр і вибрати вигідні для вас умови кредитування для покупки SKODA OCTAVIA A8.

Детальніше ознайомитися з умовами кредитування можна на сайті: http://www.skoda-auto.ua/ або у офіційних дилерів SKODA.

* Пропозиція діє з 15 вересня 2020 року при придбанні автомобілів Škoda OCTAVIA A8 в дилерських центрах Škoda на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і територій вільної економічної зони «Крим». Детальні умови дізнавайтеся на сайті www.skoda-auto.ua, у свого Дилера або у відділеннях Банку-партнера.

Кредитує АБ «Укргазбанк» Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 р ..

 

Останні новини