ŠKODA зміцнила свої позиції в жовтні!

5. listopadu 2020
За підсумками жовтня 2020 року ŠKODA зайняла 4 місце в рейтингу найбільш продаваних Брендів в Україні з часткою ринку 7,1%. Так, ŠKODA зміцнює свої позиції на ринку, продовжуючи успішну стратегію розвитку Бренда в Україні.*

У жовтні ринок нових автомобілів показав зростання 13%, в порівнянні з минулим місяцем. Бренд ŠKODA збільшив свої продажі на 51% зберігаючи лідерство, незважаючи на всі негативні тренди цього року.

Драйверами зростання продажів стали ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA KODIAQ і ŠKODA KAROQ. Українські споживачі високо оцінили нове покоління бестселера OCTAVIA А8, закріпивши новинку на 1 місці в класі з часткою ринку 40%. ŠKODA KODIAQ впевнено займає 2 місце в класі з часткою ринку 26%. Істотно поліпшив ринкові позиції і ŠKODA KAROQ - продажі зросли на 36%, в порівнянні з минулим місяцем.

Оновлений портфель Бренда дозволяє розширити пропозицію продукту споживачам, задовольняючи попит в різних сегментах. В цьому році компанія «Єврокар» випустила на ринок 3 нові моделі: ŠKODA SCALA, ŠKODA KAMIQ і нове покоління легендарної ŠKODA OCTAVIA.

Пропонуючи кращі автомобілі, ŠKODA відповідає високим вимогам наших клієнтів. Якість продукту, послуг, роботи дилерських центрів забезпечують високу лояльність і довіру до Бренду.

Ми дякуємо всім, хто голосує за ŠKODA, вибираючи автомобіль для себе, сім'ї і бізнесу!

Більше інформації про моделі ŠKODA: http://www.skoda-auto.ua/

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

*Дані досліджень ІАГ «Автоконсалтинг» за 2020 рік

Останні новини