C 8 по 9 червня в Києві на Арт-заводі «Платформа» пройде найпопулярніший блогерський фестиваль країни. Запрошуємо гостей зануриться в онлайн і офлайн і світ ŠKODA: пройти реальний або віртуальний тест-драйв, а також ознайомитися з вигідними умовами покупки автомобілів ŠKODA.

В даний час все переходить в режим «онлайн», все більше набирає популярності відеоблогінг, а електронні системи допомоги стають більш затребувані для людей різних вікових груп. Слідуючи тенденціям діджіталізаціі, автомобілі марки ŠKODA відповідають запитам найвимогливіших споживачів і оснащені широким спектром асистентів-помічників. Це такі сучасні Діджитал рішення як: бездротове управління навігацією, радіо або музикою з мобільних пристроїв; система Smart Link, яка включає в себе CarPlay і Android Auto, за допомогою яких можливо інтегрувати мобільні пристрої з інформаційно-розважальними системами автомобіля; інформаційно-розважальні системи Amundsen і Columbus, які здійснюють візуально-технічну підтримку водія, рекомендуючи найближчі заправні станції при необхідності дозаправки і інше.

Приділяючи особливу увагу безпеці ŠKODA також пропонує своїм клієнтам «розумні» електронні помічники, які миттєво реагують на дорожню обстановку, а саме: систему перемикання світла фар Light Assist, адаптивний круїз-контроль, систему розпізнавання знаків Travel Assist, систему утримання в смузі Lane Assist, помічника при паркуванні Park Assist, cистему допомоги в пробках і заторах Traffic Jam Assist, датчики сліпих зон і інші.

Запрошуємо гостей відвідати стенд ŠKODA, ознайомитися з сучасними технологіями реалізованими в автомобілях, а також пройти тест-драйв популярних моделей ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA KAROQ і ŠKODA KODIAQ.

Керуй життям. Like ŠKODA!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

Останні новини