Спеціальні ціни на SKODA KODIAQ і SKODA KAROQ!

25. června 2020
Чи може SKODA надихнути? Безумовно! SKODA KODIAQ - 190-сильний, неймовірно правильний позашляховик зі стартовою ціною від 706 000 грн. і SKODA KAROQ - маневрений, стильний з «чистими» лініями кузова кросовер від 622 000 грн. *

Кросовери SKODA - універсальні автомобілі на всі випадки, стильні і місткі, вражаючі і доброзичливі, одночасно динамічні, безпечні і технологічні.

SKODA KODIAQ - ідеальний автомобіль для подорожей, потужний, впевнений, комфортний і економічний. Витрата палива KODIAQ з мотором 2.0 TSI в комбінованому циклі складає 7.1 л, а дизельний мотор в даному циклі витрачає всього 5.8 л на 100 км.

Ергономіка салону відмінно продумана, всі елементи управління розташовані зручно і інтуїтивно зрозумілі. Профіль автомобіля виглядає потужно і благородно одночасно, підкреслений «чистими» гранями кузова, що переходять в плавні лінії. Спортивність KODIAQ підкреслюється не тільки елементами дизайну, але і технічними можливостями. SUV швидко розганяється, відмінно долає швидкісні повороти. Привід і підвіска KODIAQ виглядають дуже переконливо: оснащений адаптивною підвіскою DCC, автомобіль впевнено долає дороги з різним дорожнім покриттям, даруючи максимальний комфорт пасажирам.

Якщо на бездоріжжі в лінійці автомобілів SKODA немає рівних KODIAQ, то в місті головний SKODA KAROQ. Завдяки двигуну з циліндрами, які вимикаються KAROQ витрачає в середньому 5.5 л бензину на 100 кілометрів пробігу, що особливо цінно в умовах активного міського трафіку. Одною з істотних переваг KAROQ є підвіска. Таким поєднанням комфорту і чуйності мало хто з конкурентів може похвалитися. Їде кросовер легко, дозволяючи водієві оперативно маневрувати, не докучаючи зайвою м'якістю і валкістю. До того ж KAROQ є одним з найбільш просторих автомобілів в своєму класі з багажником об'ємом 521 л, який легко можна збільшити і до 1810 л за допомогою системи VarioFlex. Ергономіка салону виконана в кращих традиціях концерну VW - все зручно і на своїх місцях.

Список опцій з концепції SIMPLY CLEVER вражає своєю різноманітністю: гачки і сітки в багажнику, двосторонні килимки «зима-літо», відкидний столик на спинках передніх сидінь, тримачі для планшетів та ін. Це ті важливі дрібниці, які роблять експлуатацію автомобілів SKODA такою приємною.

Запрошуємо вас в дилерські центри SKODA пройти тест-драйв стильних SUV.

Більше інформації на сайті https://www.skoda-auto.ua

* Спеціальна ціна діє на моделі SKODA KODIAQ і SKODA KAROQ. Рекомендована роздрібна ціна автомобілів станом на 26.06.2020 року. Вартість автомобілів в гривні змінюється прямо пропорційно зміні курсу долара США до гривні, встановленого НБУ на дату оплати. Акція діє з 18.05.2020 року до 31.07.2020 (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Детальна інформація про ціни на сайті - www.skoda-auto.ua

** Витрата палива вказана відповідно до умов NEDC. Витрата палива може відрізнятися за рахунок манери водіння, дорожніх, погодних умов, комплектації автомобіля, умов використання, стану автомобіля та інших умов, що впливають на витрату палива.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини