Безпрецедентна весняна ціна на ŠKODA OCTAVIA

25. února 2020
Компанія «Єврокар» оголошує про спеціальну цінову пропозицію на модель ŠKODA OCTAVIA. Легендарна модель доступна від 424 000 грн. * Кількість автомобілів - обмежена.

Автомобільний бестселер ŠKODA OCTAVIA став ще більш привабливим для покупки: на обмежену кількість автомобілів діє спеціальна ціна - від 424 000 грн. * Створіть весняний настрій разом з новою ŠKODA OCTAVIA.

З року в рік OCTAVIA втілює емоційну силу і потенціал Бренда ŠKODA. Свій лідерський статус OCTAVIA підтверджує завдяки преміальній якості і розумною ціною. Успіх моделі дозволив їй впевнено закріпитися в числі перших в рейтингу продажів нових автомобілів, а в грудні місяці минулого року стати найбільш продаваним автомобілем у своєму класі з часткою ринку 70%.

OCTAVIA не раз ставала володарем престижних нагород, таких як: «Автомобіль року 2018 у Україні» за версією користувачів, «Автомобіль на кожен день» за версією AUTO RIA (2018), «Кращий автомобіль 2017 року» за версією німецького журналу «Auto, Motor und Sport », «Автомобіль року 2014 в Україні» в національному рейтингу, і ін.

Стартова ціна для ŠKODA OCTAVIA в комплектації Active з двигуном 1,6 MPI потужністю 80kW становить 424 000 грн. Ціна на бензиновий турбомотор 1,4 TSI потужністю 110kW з 6-ступінчастою коробкою передач в комплектації Ambition варіюється від 489 232 грн. *

Сьогодні OCTAVIA - це органічний елемент активного міського життя і друг вашої родини. Цей автомобіль вибирають за бездоганні технічні характеристики, високий рівень безпеки та можливості персоналізації функцій. Сучасна система SOUND SYSTEM CANTON, 3х-спицеве кермо PUR, LED ліхтарі, двозонна система кондиціонування «CLIMATRONIC», адаптивний круїз-контроль, до 9 подушок безпеки, інформаційно-розважальне радіо "BOLERO", можливості мережевого підключення - далеко не всі можливості вашої OCTAVIA.

Детальна інформація про актуальні ціни на автомобілі ŠKODA на сайті www.skoda-auto.ua

* Спеціальна ціна діє для моделі ŠKODA Octavia на обмежену кількість автомобілів всіх комплектацій. Акція діє з 18.02.2020 року до 31.03.2020 (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Детальна інформація про ціни на сайті - www.skoda-auto.ua

** Згідно з даними Автоконсалтинг за грудень 2019 року.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини