Новини ŠKODA

Безпрецедентна весняна ціна на ŠKODA OCTAVIA

Безпрецедентна весняна ціна на ŠKODA OCTAVIA

25. 2. 2020

Компанія «Єврокар» оголошує про спеціальну цінову пропозицію на модель ŠKODA OCTAVIA. Легендарна модель доступна від 424 000 грн. * Кількість автомобілів - обмежена.

Автомобільний бестселер ŠKODA OCTAVIA став ще більш привабливим для покупки: на обмежену кількість автомобілів діє спеціальна ціна - від 424 000 грн. * Створіть весняний настрій разом з новою ŠKODA OCTAVIA.

З року в рік OCTAVIA втілює емоційну силу і потенціал Бренда ŠKODA. Свій лідерський статус OCTAVIA підтверджує завдяки преміальній якості і розумною ціною. Успіх моделі дозволив їй впевнено закріпитися в числі перших в рейтингу продажів нових автомобілів, а в грудні місяці минулого року стати найбільш продаваним автомобілем у своєму класі з часткою ринку 70%.

OCTAVIA не раз ставала володарем престижних нагород, таких як: «Автомобіль року 2018 у Україні» за версією користувачів, «Автомобіль на кожен день» за версією AUTO RIA (2018), «Кращий автомобіль 2017 року» за версією німецького журналу «Auto, Motor und Sport », «Автомобіль року 2014 в Україні» в національному рейтингу, і ін.

Стартова ціна для ŠKODA OCTAVIA в комплектації Active з двигуном 1,6 MPI потужністю 80kW становить 424 000 грн. Ціна на бензиновий турбомотор 1,4 TSI потужністю 110kW з 6-ступінчастою коробкою передач в комплектації Ambition варіюється від 489 232 грн. *

Сьогодні OCTAVIA - це органічний елемент активного міського життя і друг вашої родини. Цей автомобіль вибирають за бездоганні технічні характеристики, високий рівень безпеки та можливості персоналізації функцій. Сучасна система SOUND SYSTEM CANTON, 3х-спицеве кермо PUR, LED ліхтарі, двозонна система кондиціонування «CLIMATRONIC», адаптивний круїз-контроль, до 9 подушок безпеки, інформаційно-розважальне радіо "BOLERO", можливості мережевого підключення - далеко не всі можливості вашої OCTAVIA.

Детальна інформація про актуальні ціни на автомобілі ŠKODA на сайті www.skoda-auto.ua

* Спеціальна ціна діє для моделі ŠKODA Octavia на обмежену кількість автомобілів всіх комплектацій. Акція діє з 18.02.2020 року до 31.03.2020 (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Детальна інформація про ціни на сайті - www.skoda-auto.ua

** Згідно з даними Автоконсалтинг за грудень 2019 року.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини

Всі новини