SKODA запустила чат-бот в Telegram

12. května 2020
Компанія «Єврокар» запустила чат-бот в одному з найпопулярніших месенджерів -Telegram.

Піклуючись про своїх клієнтів, цінуючи необхідність мобільності і оперативності прийняття рішень, компанія «Єврокар» запустила чат-бот в Telegram. Багатофункціональний робот дозволяє бути в курсі останніх новин улюбленого Бренда, а також є активним каналом спілкування з клієнтами.

Віртуальний співрозмовник створений для того, щоб швидко і ефективно допомагати клієнтам компанії. На сьогодні чат-бот SKODA пропонує:

  • запис на тест-драйв;
  • визначення найближчого дилера;
  • всю необхідну інформацію про модельний ряд SKODA;
  • актуальні новини Бренду;
  • маловідомі факти про Бренд, а також інформацію про асистентів SKODA
  • можливість написати нам і оперативно отримати відповідь.

В майбутньому функціонал чат-бота буде розширюватися, для того щоб якісно відповідати на запити користувачів. Для початку спілкування з чат-ботом SKODA в пошуковому рядку Telegram введіть «SKODA UKRAINE» або перейдіть за посиланням https://t.me/SKODA_UKRAINE_bot. У діалозі натисніть кнопку "СТАРТ". Виберіть необхідну дію.

Також запрошуємо вас завітати на сторінки наших соціальних мереж Facebook та Instagram.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини