Сезон найвигідніших пропозицій на автомобілі ŠKODA відкриває незамінний супутник в будь-яких подорожах, комфортна, динамічна, надійна та економічна Octavia! У червні, Octavia доступна за спеціальною ціною, еквівалентною від 16 000 доларів США! **

Стартова ціна, еквівалентна 16 000 доларів США **, доступна для Octavia в комплектації Active, яка оснащується двигуном 1,6 MPI потужністю 81 кВт і включає такі надійні рішення з безпеки, функціональності і комфорту автомобіля, як: ESC з XDS +, пакет «погані дороги», подушки безпеки водія і переднього пасажира, іммобілайзер, ISOFIX - підготовка для кріплення двох дитячих крісел на задньому сидінні, кондиціонер, DAY LIGHT, галогенові передні фари з покажчиками повороту, центральний замок, передні електросклопідйомники, електрично-регульовані зовнішні дзеркала заднього виду з обігрівом, двоплощинне регулювання сидіння водія, радіо "SWING", повнорозмірне запасне колесо і багато інших.

До кінця червня бестселери ŠKODA Rapid і ŠKODA Spaceback можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 13 158 доларам США. **

Стартова ціна, еквівалентна 13 158 доларам США **, доступна для Rapid і Spaceback в комплектації Active, яка оснащується двигуном 1,2 TSI потужністю 66 кВт і включає такі надійні рішення з безпеки, функціональності і комфорту автомобіля, як: ESC +, пакет «погані дороги», подушки безпеки водія і переднього пасажира, ISOFIX - підготовка для кріплення дитячого крісла на задньому сидінні, центральний замок, передні електросклопідйомники, галогенові передні фари, задні протитуманні фари, денне світло DAY LIGHT, двоплощине регулювання сидіння водія, радіо "BLUES, повнорозмірне запасне колесо і багато іншого.

Крім того, в червні вигідна пропозиція діє і на інші популярні автомобілі модельного ряду ŠKODA. Яскравий, динамічний і економічний хетчбек ŠKODA Fabia можна придбати за ціною, еквівалентною 11 495 доларам США. * Кросовер ŠKODA Yeti в версіях City або Outdoor в максимальній комплектації Style 4×4 з двигуном 1,8 TSI потужністю 112 кВт і автоматичною КПП можна придбати за спеціальною ціною, еквівалентною 25 621 доларів США. **

І це далеко не всі переваги, які підготувала ŠKODA для своїх клієнтів. Тепер, всі власники автомобілів ŠKODA можуть скористатися унікальною програмою лояльності ŠKODA24. Власники нових пластикових карт «ŠKODA24»* можуть розраховувати на сервісну і інформаційну підтримку 24 години на добу, а також можуть скористатися спеціальними знижками і безліччю інших спеціальних пропозицій від партнерів програми лояльності.

Слідкуйте за новинами від компанії «Єврокар», адже рік переваг від ŠKODA триває і наших клієнтів чекає ще безліч нових вигідних пропозицій! Чекайте найкращі пропозиції від ŠKODA - щомісяця! Більше інформації про ціни і переваги програми лояльності ŠKODA24 можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар»

Больше информации о ценах и преимуществах программы лояльности ŠKODA24 можно найти на сайте ООО «Еврокар» http://www.skoda-auto.ua

* Більш детально на сторінці http://www.skoda-auto.ua/skoda-24-page

Картку «ŠKODA24» можна отримати в усіх автосалонах дилерської мережі «Єврокар». Більш детальну інформацію стосовно сервісних послуг можна отримати в авторизованих сервісних центрах або за телефоном «гарячої лінії» 0 800 500 023.

** Вартість ŠKODA Octavia в комплектації Active 1,6 MPI / 81 кВт становить 409 760 гривні станом на 07.06.2016г., що є еквівалентом 16 000 дол. США, вартість моделей ŠKODA Rapid і ŠKODA Spaceback в комплектації Active 1,2 TSI / 66 кВт становить 336 976 гривень станом на 07.06.2016г., що є еквівалентом 13 158 дол. США, вартість ŠKODA Fabia в комплектації Active 1.0 MPI / 55 кВт становить 294 387 грн. станом на 07.06.2016г., що є еквівалентом 11 495 дол. США, вартість моделі ŠKODA Yeti 4*4 в комплектації Style 1,8 потужністю 112 кВт з повним приводом і автоматичною КПП складає 656 154 грн. станом на 07.06.2016г., що є еквівалентом 25 621 дол. США, по використовуваному компанією «Єврокар» розрахунковим курсом гривні до долара США - 25, 610 грн ./$ (курс НБУ + 2,5%).

Вартість вказана в національній валюті України і змінюється на дату оплати прямо пропорційно зміні курсу долара США, встановленого НБУ на дату оплати в порівнянні з курсом долара США, встановленому Національним банком України на 07.06.2016г.

Спеціальна ціна поширюється на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Кількість автомобілів обмежена. Детальна інформація про актуальні ціни на автомобілі ŠKODA на сайті http://ru-ua.skoda-auto.com

Останні новини