Підвищення якості обслуговування клієнтів і постійне підвищення рівня кваліфікації фахівців є одним з ключових етапів реалізації міжнародної стратегії розвитку ŠKODA. Йдучи до цієї стратегії, ŠKODA ставить перед собою мету увійти в ТОП-3 на провідних ринках за показниками задоволеності якістю автомобілів, роботи дилерів і рівнем післяпродажного обслуговування.

Спеціаліcти ŠKODA в усьому світі об'єднують свої зусилля для реалізації цієї мети: постійно навчаються і підвищують рівень своєї кваліфікації, обмінюються досвідом і змагаються один з одним для досягнення найкращих особистих показників і показників якості обслуговування ŠKODA в цілому. ŠKODA Challenge - це національний і міжнародний конкурс в сфері продажів і сервісного обслуговування, покликаний визначити кращих фахівців дилерської мережі ŠKODA в різних номінаціях. У конкурсі може взяти участь кожен співробітник дилерської мережі ŠKODA. В ході конкурсу кращі фахівці дилерській мережі щорічно змагаються за першість у своїй номінації, спочатку на національному рівні, а потім підтверджують свій професіоналізм, рівень теоретичних і технічних знань на міжнародному рівні.

В цьому році в конкурсі за звання «кращих» в своїх категоріях зустрілися 177 фахівців ŠKODA з 33 країн світу. Україна виступала в трьох номінаціях: «Спеціаліст з продажу автомобілів», «Диспетчер-консультант» і «Діагност».

За підсумками міжнародного конкурсу, всі фахівці дилерській мережі «Єврокар», які взяли участь в ŠKODA Challenge, здобули призові місця в своїх номінаціях:

- 3-е місце в номінації «Кращий діагност» серед фахівців з 33 країн світу зайняв Юрій Охмак, фахівець ТОВ «Вік Експо», м Рівне;

- 4-е місце в номінації «Спеціаліст з продажу автомобілів» отримав Сергій Варібрус, ТОВ «Прага Авто на Кільцевій»​, м.Київ;

- 8-е місце в номінації «Диспетчер-консультант» зайняв Роман Сарвар фахівець ТОВ «Автоцентр Україна плюс», м Дніпро.

«Міжнародна практика ŠKODA Challenge - це один з найбільш ефективних способів професійного росту фахівців для подальшого підвищення якості обслуговування клієнтів ŠKODA. І ми дуже пишаємося досягненнями фахівців дилерської мережі «Єврокар», які регулярно підтверджують високу якість обслуговування ŠKODA, як в Україні, так і на міжнародному рівні», каже Марина Яковлєва, генеральний директор ТОВ «Єврокар​».

ТОВ «Єврокар» дякує доларів за роботу, відданість бренду і підтримку іміджу марки ŠKODA на високому рівні.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку.

Останні новини