Запрошуємо всіх автолюбителів і шанувальників марки ŠKODA відвідати автосалони дилерської мережі «Єврокар», де з 8 по 28 серпня 2016 року можна буде не тільки особисто протестувати найпопулярніші автомобілі модельного ряду ŠKODA, дізнатися, чому ці автомобілі отримують найвищі оцінки по безпеці, надійності і економічності, взяти участь в унікальній програмі лояльності ŠKODA24 *, а й отримати можливість виграти один з трьох уїк-ендів від ŠKODA по системі «все включено», а саме: автомобіль для подорожі, паливо і комфортабельний готель. І все це - в наймальовничіших куточках України! Приходьте, тестируйте улюблені автомобілі та отримуйте відмінний настрій і подарунки від ŠKODA! **

Взяти участь в акції дуже просто. Всім бажаючим потрібно відвідати, в зазначений період, будь-який автосалон дилерської мережі «Єврокар» в своєму місті, зареєструватися на тест-драйв за допомогою анкети, яку нададуть усім учасникам співробітники наших автосалонів і протестувати будь-який вподобаний автомобіль модельного ряду ŠKODA.

Розіграш уїк-ендів від ŠKODA в рамках акції буде проходити щотижня в наступні дати: 17, 25 і 31 серпня 2016 року.

Переможці в акції, будуть визначені методом випадкової вибірки за допомогою он-лайн системи HTTP: /www.random.org/ в присутності членів комісії «Єврокар». Переможці відправляться на уїк-енд з ŠKODA 2016 роки восени. **

Слідкуйте за новинами від компанії «Єврокар», адже рік переваг від ŠKODA триває і наших клієнтів чекає ще безліч нових вигідних пропозицій! Чекайте найкращі пропозиції від ŠKODA - щомісяця!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту Відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

* Більш детальну інформацію стосовно сервісних послуг програми лояльності ŠKODA24 можна отримати в авторизованих сервісних центрах або за телефоном «гарячої лінії» 0 800 500 023.

** Детальніше про програму лояльності ŠKODA24 і акції на сайті http://ru-ua.skoda-auto.com

Останні новини