Акція на оригінальні аксесуари ŠKODA «Твій власний стиль»

3. února 2022

Знижки до 35% на оригінальні аксесуари ŠKODA*. Стильний вигляд та комфорт завдяки підніжкам з нержавіючої сталі та багажному боксу з асортименту оригінальних аксесуарів ŠKODA.

З 07 лютого до 31 травня 2022 року запрошуємо вас скористатись знижками на оригінальні багажні бокси, багажники на дах та підніжки ŠKODA. В рамках акції на аксесуари ви можете придбати позиції з переліку зі знижками до -35%. Акція діє з 07 лютого до 31 травня 2022 або до закінчення товарів зі знижкою.

Міцні та стильні підніжки для автомобіля ŠKODA KODIAQ забезпечать вам не лише додатковий комфорт, а й підкреслять стильний спортивний вигляд автомобіля. Підніжки допоможуть завантажити або вивантажити речі з багажного боксу без зайвих зусиль.

Багажні бокси ŠKODA об’ємом 400 л вмістять всі ваші речі, в тому числі довгомірні, навіть якщо це 6 пар лиж або 5 пар сноубордів. Вдосконалена аеродинамічна форма боксів зменшує зайвий шум та споживання палива, а дизайн ідеально доповнює вашу ŠKODA. Захист від ультрафіолету забезпечить вашому боксу завжди ідеальний вигляд, як у нового.

АКЦІЯ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ТАКІ ПОЗИЦІЇ:

  • Комплект підніжок для ŠKODA KODIAQ: ліва та права підніжки ( 565071691, 565071691A), ущільнювач (565071830)
  • Багажник на дах поперечний (565071151)
  • Багажний бокс зовнішній, колір: чорний, 400 л (000071175D)

Оригінальні аксесуари – це завжди правильний вибір для вашого автомобіля ŠKODA, якість та впевненість з гарантією.

Чекаємо на вас в сертифікованих дилерських центрах ŠKODA!

З наявністю, вартістю, умовами встановлення Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє в дилерській мережі ŠKODA на всій території України, окрім території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

*Знижки в розмірі до 35% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості акційних позицій, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у вашого сертифікованого дилера. Акція поширюється лише на позиції з переліку, вказаному вище.