Умови тест-драйва

Заявляю, як учасник тестової поїздки:

1. Я маю водійське посвідчення категорії "B".

2. Мене повідомлено, що тестові поїздки проводяться в громадських місцях з обов’язковим дотриманням правил дорожнього руху згідно з діючими ПДР. До основних правил приймаю до уваги, що:

  • Всі учасники тестової поїздки повинні бути пристебнуті ременями безпеки.
  • Дозволений рівень алкоголю в крові водія-0 проміле.
  • Водій не може бути під впливом наркотиків, ліків та інших речовин, несумісних з водінням транспортного засобу.
  • Водій повинен адаптувати їзду до стану та характеру дороги.

3. Під час тестової поїздки буду рухатись тільки за зазначеним маршрутом. Поїздка поза встановленим маршрутом забороняється.

4. У разі виникнення дорожньо-транспортної пригоди зобов’язуюсь зателефонувати контактній особі сертифікованого дилера компанії «Єврокар» та до ДАІ України за номером 102.

5. У разі, якщо під час тестової поїздки з моєї вини (не відповідний стиль водіння, недотримання правил дорожнього руху, недотримання вимог організатора, можлива інша неприйнятна поведінка) буде завдано шкоду тестовому автомобілю, я зобов’язуюсь за власний рахунок відшкодувати власнику автомобіля всі збитки (включаючи виплати третім особам на відшкодування спричиненої їм шкоди), що не будуть відшкодовані за рахунок страхового покриття.

6. Підписанням цієї заяви розумію та погоджуюсь з тим, що:

  • усі відомості про мене, що містяться у заяві, а також інші відомості, що були надані мною особисто, будуть включені до бази персональних даних сертифікованого дилера компанії «Єврокар» з метою забезпечення реалізації відносин у сфері економічних та фінансових послуг, страхування, реклами, маркетингу та забору персональних даних у комерційних цілях, а також інших відносин, що вимагають обробки персональних даних;
  • копії наданих Учасником документів будуть зберігатися у ТОВ "Єврокар";
  • надаю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, адаптацію, уточнення, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, передача) розпорядникам та третім особам та на їх знищення (далі - Обробка);
  • надана мною згода на Обробку персональних даних діє без обмеження за строком та територією, у тому числі й за межами України;
  • надаю згоду на отримання мною звернень (повідомлень, листів, листівок тощо) від сертифікованого дилера компанії "Єврокар" засобами телефонного, поштового зв’язку, електронною поштою, телефоном та/або факсимільним зв’язком.