Умови кредитування від OTП Банк. Програма «АКЦІЯ SKODA»

Кредит надається у ГРИВНЯХ на купівлю НОВОГО ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ МАРКИ SKODA

 • МІНІМАЛЬНИЙ РОЗМІР АВАНСОВОГО ВНЕСКУ: від 20% ( для клієнтів ФОП – від 30%)
 • СУМА КРЕДИТУ: до 1 250 000 грн.
 • СТРОК КРЕДИТУ: до 72 місяців
 • ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ: повне КАСКО, страхування цивільної відповідальності.
 • ПАРТНЕРИ ЗІ СТРАХУВАННЯ: ПрАТ «СК «Арсенал Страхування», ПрАТ «СК «ARX», ПрАТ «СК «ВУСО», ПАТ "СК "Універсальна", ПрАТ «СК «Українська страхова група», АТ «СГ «ТАС».

Реальна річна відсоткова ставка включаючи платежі за додаткові і супутні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту, становить 15,02% річних при максимальній процентній ставці по кредиту – 10,99% річних на строк кредитування 72 місяці, при власному внеску клієнта 20% від вартості авто 1 250 000 грн. При мінімальній процентній ставці – 0,01% річних, реальна процентна ставка становить 56,50% річних на строк кредитування 12 місяців, при власному внеску клієнта 70% від вартості авто 1 250 000 грн. Реальна річна відсоткова ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування.


 • ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ здійснюється щомісяця. відповідно до схеми погашення: Ануїтетні платежі - щомісячні платежі здійснюються рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору. Причому. протягом перших років строку дії кредитного договору в цих платежах переважають відсотки. і менше погашається сума кредиту. Надалі. з кожним платежем. частка відсотків зменшується і більше погашається сума кредиту. Перевага цієї схеми погашення полягає в тому. що протягом перших років дії кредитного договору розмір щомісячного платежу за кредитом буде менший ніж за стандартною схемою.
 • Платежі, що зменшуються - щомісячне погашення Кредиту відбувається рівними частинами з нарахуванням процентів на залишок заборгованості по Кредиту. За цієї схемою погашення позичальник повинен з першого місяця кредитування сплачувати платежі, що за своїм розміром будуть перевищувати розмір ануїтетних платежів, хоча сума відсотків, яку сплатить позичальник за весь строк дії кредитного договору, буде меншою ніж при застосуванні ануїтетної схеми погашення кредиту.
 • ФІКСОВАНА ПРОЦЕНТНА СТАВКА – є незмінною протягом усього строку дії кредитного договору. крім випадків порушення позичальником умов Кредитного договору.
 • ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: застава придбаного автомобіля. Договір застави автотранспорту. на купівлю якого надається кредит. посвідчується нотаріально. Нотаріальні послуги сплачуються за рахунок Позичальника.
 • ОБОВ’ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ в рекомендованій Банком до співпраці Страховій компанії: повне КАСКО, страхування цивільної відповідальності.
 • ФОРМИ ПОГАШЕННЯ: готівкою, через каси відділень АТ«ОТП Банк» згідно тарифів Банку або безготівково, шляхом перерахування коштів на рахунок в АТ «ОТП Банк» за допомогою OTPSmart**
 • ** про послуги Інтернет-банкінгу від OTP Bank (OTPSmart) дізнайтеся більше у співробітника Банку або на сайті Банку.

БАНК: АТ «OTП Банк» Адреса: 01033. м. Київ. вул. Жилянська. 43. МФО: 300528. Ідентифікаційний код 21685166 Довідковий центр: (044)498-88-44. (044) 290-92-34 (у робочі дні банку з 8:00 до 20:00. у вихідні дні - з 9:00 до 18:00. вартість дзвінку згідно тарифів оператора).

Канали погашення: OTPSmart. otpbank.com.ua. інші фінансові та банківські установи.

Перелік документів:

 • Заповнена Анкета на отримання кредиту.
 • Паспорт громадянина України Позичальника та копія паспорту дружини/чоловіка Позичальника.
 • Довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру Позичальнику та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру дружині/чоловіку Позичальника.
 • Довідка з місця роботи Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника. засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк. що підтверджує посаду Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні шість місяців.
 • Документи. що підтверджують інші доходи Позичальника та/або дружини/чоловіка Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи).
 • Копії документів. що підтверджують право власності Позичальника/Поручителя (дружини/чоловіка Позичальника/Поручителя) на нерухоме або інше майно вказане Позичальником/Поручителем в Анкеті-Заяві.
 • Рахунок-фактура та/або специфікація на автомобіль. що купується.

Інформація про партнера:

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

02 березня 1998 – засновано АКБ «Райффайзенбанк Україна» як банк зі 100% іноземним капіталом.

2001 – банк увійшов до 10-ки найбільших банків України.

2006 – стовідсотковим власником банку став OTP Bank Plc., лідер угорського банківського ринку, чия ринкова частка в Угорщині становить 25%. Банк було перейменовано в OTP Bank (АТ «ОТП Банк»).

Окрім Угорщини, OTP Bank Plc. присутній ще у восьми країнах ЦСЄ (в Україні, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії), забезпечуючи потреби майже 12 млн клієнтів, які обслуговуються у більш ніж 1500 банківських установах.

На сьогодні – АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал» та лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг». Всі перелічені компанії проводять успішну діяльність, посідаючи провідні позиції у своїх сегментах.