Умови кредитування «EkoDrive» від АБ «УКРГАЗБАНК»

Ви можете отримати кредит на наступних умовах: максимальний термін кредитування – 84 місяці, максимальна сума кредитування – 2 500 000 грн. (сума кредиту, більша 2 500 000 грн., погоджується індивідуально).

Орієнтовна реальна річна відсоткова ставка включаючи платежі за супровідні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості автомобіля 700 000 грн., строку кредитуванні 84 місяці та власному внеску 30%, номінальній процентній ставці 17,99% річних у грн., схема погашення ануїтет становить 41,70% (розрахунок зроблено станом на 04.04.2023р.). Реальна річна відсоткова ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування.

 

Страхування

Страхування КАСКО проводиться в одній з акредитованих у банку страхових компаній: ПрАТ «СГ «ТАС», ПрАТ «СК «ARX», ПрАТ «СК «Арсенал Страхування», ПрАТ «СК «ВУСО», ПАТ «СК «УНІВЕРСАЛЬНА» та інш.

Страхування життя відсутнє.

Вимоги до позичальника:

 • Клієнти – фізичні особи, які отримують доходи як:
  - наймані працівники;
  - пенсіонери (в т.ч. працюючі пенсіонери);
  - фізичні особи підприємці, які кредитуються як фізичні особи, та які працюють в сфері ІТ
 • Громадянин України
 • • Вік від 21 до 65 років (порука третьої особи, якщо вік від 23-х до 25-ти років та власний внесок менше 50%, а також якщо вік менше за 23 роки)

Перелік документів:

 • Анкета-заява Позичальника / Поручителя (за наявності) для заповнення в автосалоні / установі банку.
 • Паспорт громадянина України (в тому числі у формі ID-карта) Позичальника та Поручителя (за наявності поручителя)*.
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера / реєстраційного номера облікової картки платника податків Позичальника та Поручителя (за наявності поручителя).
 • Свідоцтво про шлюб / розірвання шлюбу, якщо Позичальник / Заставодавець знаходився / знаходиться в шлюбі.
 • Довідка про доходи.
 • Для фізичних осіб, які отримують доходи від власного бізнесу (як підприємці), але отримують кредит як фізичні особи:
 • Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, індивідуальних підприємців і громадських формувань.
 • Копія свідоцтва про державну реєстрацію та / або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 • Квартальні податкові декларації підприємця за 2 останні звітні періоди (якщо підприємець звітує щоквартально) або податкова декларація за повний рік (якщо кредитна заявка подається в перший квартал року).
 • Податкова декларація підприємця за останній рік (якщо підприємець звітує раз на рік.)

*- якщо Позичальник знаходиться в шлюбі, поручителем є дружина / чоловік

Інформація про партнера

Публічне акціонерне товариство акціонерний банк «УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» і АТЗТ «Хаджібейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).

АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний і динамічний банк, який вже понад 25 років успішно функціонує на ринку фінансових послуг.

АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 року.

Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком областей ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів, на території яких, органи державної влади України не здійснюють своїх повноважень.

Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.

Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.ukrgasbank.com або за телефоном: 0 800 309 000