Кожна модель ŠKODA може мати цілий ряд новітніх рішень, щоб полегшити ваше щоденне життя. Але добре відомий слоган Simply Clever, який наразі ототожнюється з маркою, означає набагато більше. Познайомтеся зі світом Simply Clever.

Ознайомтеся з нашими рішеннями

Прості

Ніяких складних дій, кілька секунд - це все, що потрібно для використання Simply Clever рішень на повну.

Геніальні

Незмінні повсякденні турботи миттєво зникають завдяки Simply Clever. Насолоджуйтесь розумними рішеннями, які просто працюють.

Особливі

Рішення Simply Clever унікальні для моделей ŠKODA. Цікаво, що ми навіть запатентували наші гачки для сумок.

Доступні

Доступні Наші моделі оснащені багатьма рішеннями у якості стандартних опцій, тому всі власники ŠKODA отримують від них вигоду.

Призначені для щоденних подорожей

Інженери ŠKODA розробляють рішення Simply Clever для різних ситуацій, з якими ми можемо стикатися у нашому житті. Ви завжди будете готові, незалежно від того, чи їдете Ви до магазину, чи збираєтесь у велику подорож з усією сім’єю.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Елегантний, позачасовий дизайн ŠKODA приховує більше, ніж вам здається на перший погляд. Чіткі грані та збалансовані пропорції наповнені розумними деталями з дивовижними особливостями.

ПЕРЕДНІ СИДІННЯ

Цілковита зручність, типова для передніх сидінь ŠKODA, може доповнюватися витонченими аксесуарами, що підвищують комфорт, практичність і безпеку.

Задні сидіння

Пасажири на другому та третьому рядах оцінять майже таку ж велику кількість Simply Clever рішень як і на передніх сидіннях. Вони сприяють комфортній їзді та зручному транспортуванню вантажів, а також роблять подорожі для дітей більш приємними.

Багажне відділення

Автомобілі ŠKODA – це завжди дещо більше, ніж просто автомобіль. Особливо це помітно у багажному відділенні, де ви знайдете величезний простір та багато різноманітних гаджетів, щоб використовувати його по максимуму.

НОВІ ВИКЛИКИ ЧЕКАЮТЬ!

Оскільки ми добре розуміємо, що в сучасному, цифровому світі потреби водіїв і пасажирів постійно змінюються, нові Simply Clever рішення не оминають і технології підключення. Ознайомтеся з усіма функціями в моделях ŠKODA.

ІННОВАЦІЇ З ДОВГОЛІТНІМИ ТРАДИЦІЯМИ

ŠKODA AUTO - один з найстаріших виробників автомобілів у світі. Протягом усієї своєї історії марка винайшла багато новаторських рішень і моделей. Приєднуйтесь до нас, подорожуючи пам’ятною історією.

SIMPY CLEVER ПОЧИНАЮЧИ З 1895 РОКУ

Хоча власне слоган Simply Clever був чітко визначений у 2003 році, ця філософія була закріплена брендом ŠKODA ще на початку створення марки.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІСТОРІЄЮ SIMPLY CLEVER

SIMPLY CLEVER У НАШІЙ ДНК

Simply Clever - це не просто розумні та практичні рішення. Це ціла філософія ŠKODA, яка відображує наш підхід до вас.