SIMPLY CLEVER

Девіз "Simply Clever" відображає унікальний підхід ŠKODA, за допомогою якого ми намагаємося вирішити Ваші повсякденні завдання, зробити життя простіше, комфортабельніше і приємніше. Відкрийте для себе ці прості, але геніальні рішення в останніх моделях ŠKODA, подивившись наші Simply Clever відео.

Ми зробили і без того об'ємний багажник, який є відмінною рисою ŠKODA, ще більш зручним для вашого використання, представивши безліч сучасних пристосувань. В результаті ви зможете не розбити крихкий вантаж, тримати багажне відділення в чистоті і збільшити простір для завантаження.

Сучасне життя постійно зіштовхує нас з безліччю повсякденних проблем. Щоб вирішити їх, можна скористатися функціями Simply Clever, як всередині, так і зовні наших автомобілів. Звичайно, це може здатися дрібницями, але вам більше не доведеться очищати лід на шибках кредитною карткою, здираючи її куточки, лізти за пластиковою пляшкою, яка закотилася під сидіння, або турбуватися про те, де можна на видному місці прикріпити паркувальний талон і багато іншого.