Ця сторінка є додатковою. Натисніть на кнопку, щоб повернутися на основну.

Акційна програма КАСКО -50% на автомобілі Škoda

Дилерські підприємства Škoda разом зі страховою компанією VUSO запускають акційну програму «КАСКО -50% і КАСКО ПАТРІОТ 2.0 (військові ризики) -50%» для нових автомобілів Škoda. Акція діятиме у період з 1 травня 2024 року до 31 липня 2024 року включно.

Перевагою цієї програми є купівля пакета «КАСКО» та «КАСКО ПАТРІОТ 2.0» за ціною 50% від звичайного тарифу. У разі настання страхового випадку з групи «Збиток», для отримання відшкодування клієнт має здійснити оплату другої частини страхового платежу – 50%. У будь-якому іншому випадку додаткових платежів не потрібно робити.

Скористатися програмою можуть власники новенької Škoda, яка не є заставою у банку, тобто яка була придбана поза кредитною програмою.

Детальні умови страхових тарифів:

Для авто, вартістю до 1,5 млн

КАСКО -50% - 1,69%

КАСКО PATRIOT(військові ризики) 2.0 -50% - 0,69%

Для авто, вартістю від 1,5 млн

КАСКО -50% - 1,5%

КАСКО PATRIOT(військові ризики) 2.0 -50% - 0,69%

Особливостями акції є фіксовані тарифи на всі опції, можливість покриття військових ризиків за програмою -50% та можливість придбання КАСКО -50% без пакета КАСКО ПАТРІОТ(військові ризики) 2.0, проте не навпаки.

Нагадаємо, що програма «КАСКО ПАТРІОТ 2.0» від компанії VUSO гарантує покриття наслідків воєнних дій: від незначних пошкоджень до повного знищення.

Серед переваг пакета «КАСКО» – нульова франшиза у разі отримання пошкоджень та 10% франшиза у випадках викрадення або тотального пошкодження, страхування діє навіть при умовах використання авто будь-якою особою, допущеною до керування. Щобільше, ризики «Повного КАСКО» застраховані. Страховими випадками за договором є ДТП за виною будь-якої зі сторін, протиправні дії третіх осіб, випадкове або тотальне пошкодження авто та викрадення транспортного засобу під час його знаходження в будь-якому місці в будь-який час.