Ця сторінка є додатковою. Натисніть на кнопку, щоб повернутися на основну.

Акцію на оригінальні запасні частини Škoda «Завжди на ходу» продовжено

Знижки до 20% на оригінальні запасні частини Škoda *.

З 01 липня до 31 серпня 2023 року в дилерській мережі Škoda продовжують діяти знижки до 20%* на оригінальні запасні частини Škoda.

Акцію на оригінальні запасні частини Škoda продовжено до 31 серпня 2023. Всі клієнти сервісу можуть скористуватися знижками на запасні частини, щоб відчувати впевненість в своєму автомобілі тоді, коли це так важливо. Ми розширили асортимент акційних пропозицій для наших клієнтів. Встигніть використати можливість потурбуватись про свою Škoda за спеціальними цінами. Консультанти дилерських центрів нададуть вам повну інформацію про акційний асортимент та розмір економії для вас.

Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин Škoda:

- Олива моторна

- Фільтр оливи двигуна

- Тяга стабілізатора

- Наконечник кермової тяги

- Тяга кермова

- Сайлентблок підвіски

- Опора кульова

- Колодки гальм

Чекаємо вас в дилерській мережі Škoda та бажаємо безпечних поїздок за будь-яких умов!

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також ряду населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. З повним асортиментом та вартістю запасних частин Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки до 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Розмір знижки уточнюйте у вашого сертифікованого дилера. Кількість товару обмежена.

Довідка:

ТОВ «Єврокар Сервіс» - офіційний постачальник запасних частин та аксесуарів Škoda в Україні. Товариство працює з квітня 2005 року та входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському ринку.

Товариство «Єврокар Сервіс» пропонує послуги через дилерську мережу Škoda, яка покриває усю територію України. ТОВ «Єврокар Сервіс» сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001.

ПрАТ «Єврокар» входить до Групи компаній «Атолл Холдинг» і розташоване в Ужгородському районі Закарпатської обл. Місце для будівництва заводу «Єврокар» обумовлене географічним положенням: ця територія межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 року. Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.