Ця сторінка є додатковою. Натисніть на кнопку, щоб повернутися на основну.

Акція на оригінальні аксесуари Škoda «Об’ємна пропозиція»

Знижки 20% на оригінальні аксесуари Škoda *.

З 16 жовтня до 31 грудня 2023 року в дилерській мережі Škoda діють знижки 20%* на оригінальні багажні бокси, рейлінги поперечні та рейлінги повздовжні Škoda.

Багато речей? Не вистачає місця в багажнику? Необхідно перевезти великі або нестандартні речі? Незалежно від того наскільки великий багажник вашого автомобіля, часто виникає потреба в додатковому об’ємі. Вирішити це допоможе багажний бокс або рейлінги на дах.

Оригінальні аксесуари Škoda мають в своєму асортименті високоякісні та функціональні багажні бокси. Такі сучасні рішення не лише практичні, а й привабливі. Завдяки акції «Об’ємна пропозиція» аксесуари для перевезень багажу можна придбати вигідно.

Звертайтесь до дилерських центрів Škoda і отримайте консультацію щодо вибору додаткових аксесуарів для перевезень багажу.

Чекаємо вас в дилерській мережі Škoda та бажаємо безпечних поїздок за будь-яких умов!

* Акція діє у всіх дилерських центрах мережі Škoda на території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та м.Севастополь, а також деяких населених пунктів на території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей, які є тимчасово окупованими Російською Федерацією. З повним асортиментом та вартістю Оригінальних аксесуарів Škoda ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Знижки у розмірі 20% надаються фізичним особам від рекомендованої дистриб‘ютором поточної роздрібної ціни, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної ціни для споживача. Співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації кожного конкретного товару запитуйте у вашого сертифікованого у дилера. Кількість товару обмежена.