Ця сторінка є додатковою. Натисніть на кнопку, щоб повернутися на основну.

Розіграш подарунків від ŠKODA «Осінні щедроти».

Осінь – час щедрот. Ми не залишаймось осторонь та приєднуємось до справжньої щедрості цієї чудової пори. Всі клієнти ŠKODA в Україні, які в період проведення акції провели ремонт або обслуговування свого автомобіля з використанням лише оригінальних запасних частин ŠKODA, автоматично стають учасниками розіграшу комплектів смарт-тримачів для автомобіля. Комфортне та розумне рішення для вас та ваших пасажирів.

З 01 вересня по 30 листопада 2022 всі клієнти сервісних станцій мережі ŠKODA зможуть взяти участь в розіграші смарт-тримачів ŠKODA з асортименту оригінальних аксесуарів. Клієнти, які протягом дії акції відвідали сервісну станцію мережі ŠKODA, провели ТО або ремонт автомобіля з використанням лише оригінальних запасних частин ŠKODA, будуть мати шанс виграти один зі 150 комплектів смарт-тримачів для автомобіля.

В комплект тримачів включено: тримач мультимедіа, плічка для одягу, гачок, контейнер для сміття та два адаптера. Цей комплект стане чудовим рішенням, зробить ділові або сімейні поїздки ще більш комфортними.

Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш відбудеться 15 грудня 2022 року.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля. Отримати подарунок можна буде у сервісному центрі, де ви проходили ТО або ремонт вашого автомобіля.

Офіційні правила участі в акції «Осінні щедроти».

*Акція діє в дилерських підприємствах мережі ŠKODA, вказаних в Офіційних правилах участі в акції.