ŠKODA розкрила подробиці створення інтер'єру VISION RS (відео)
ŠKODA розкрила подробиці створення інтер'єру VISION RS (відео)

ŠKODA розкрила подробиці створення інтер'єру VISION RS (відео)

6. 9. 2018

Відео створення інтер'єру VISION RS дозволяє заглянути в дизайнерську студію, яка знаходитися в Чехії.

  • Інтер'єр ŠKODA VISION RS поєднує в собі спортивний характер і чіткість ліній
  • Відео розкриває особливості дизайну інтер'єру концепт-кара
  • Спортивна новинка відсвяткує світову прем'єру на Паризькому автосалоні 2018 року

Млада-Болеслав, 6 вересня 2018 року. ŠKODA VISION RS створює уявлення про майбутні моделі ŠKODA RS. Дизайнерські ескізи дозволяють поглянути на інтер'єр концептуальної розробки перед офіційною світовою прем'єрою на Паризькому автосалоні в жовтні. Відео демонструє інноваційний інтер'єр, який створювався в дизайнерській студії в Празі.

Відео створення інтер'єру VISION RS дозволяє заглянути в дизайнерську студію, яка знаходитися в Чехії. Перед тим як потрапити в майстерню, вас зачарують види на Празький Град, Карлів міст, Танцюючий будинок і Палац Жофін. Саме тут, на набережній Масарика, у надихає обстановці розробляються проекти для майбутніх моделей ŠKODA.

На відео дизайнер ŠKODA створює спортивний та легкий інтер'єр автомобіля з «плаваючими» сидіннями, кришталевими елементами, яскравими і чіткими лініями. Спортивний характер ŠKODA VISION RS підкреслять вагомою технічною складовою.

Подовжена приладова панель з карбоновими елементами підкреслює симетричні контури решітки радіатора ŠKODA. Внутрішнє оформлення VISION RS складається з спеціально вирізаного кришталю ручної роботи від чеського виробника скла «Lasvit». Панель приладів має характерний дизайн для RS з підсвічуванням і сенсорним екраном інформаційно-розважальної системи.

Центральна консоль VISION RS, а також каркас перемикача DSG повністю виконані з вуглепластика. Цей високотехнологічний матеріал також використовується для декоративних елементів, дверних панелей і сидінь, що надає інтер'єру спортивний характер. На додаток до спортивної зовнішності, екологічність є ще одним ключовим елементом ŠKODA VISION RS. Автомобіль виконаний з екологічно чистих матеріалів, кришталю і вуглепластика. Використовуваний вуглепластик складається з 100% переробленого поліестеру, а оббивка сидінь зі штучної замші Alcantara.

Останні новини

Всі новини