7 липня в офісі компанії «Єврокар» за адресою: м Київ, пр-т Перемоги, 67, відбулося визначення переможців акції «вривайся в літо разом зі ŠKODA». Члени журі в особі юриста, PR-менеджера, бренд-менеджера ŠKODA, а також за допомогою сервісу www.random.org , визначили двох власників драйвових автомобілів ŠKODA, які отримали квитки на концерт Depeche Mode!

Вітаємо Крупей Ярослава і Воловенко Дениса з покупкою автомобіля ŠKODA і майбутнім крутим концертом! Компанія «Єврокар» дарує не тільки квитки, але й наддасть автомобілі ŠKODA, щоб супроводжувати переможців на концерт!

Драйвуйте разом зі ŠKODA! І нехай ніякий вірус не завадить весело провести літо!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні і визнана однією з кращих в Європі в області організації роботи сервісної мережі і рівня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Останні новини