Повернутися на відкриту сторінку
Всі деталі, які ви шукали

Технічні характеристики Superb Combi

Розміри автомобіля

 

Безпека

Функції безпеки

Škoda Superb Combi виступає за безкомпромісну безпеку. Додатково до перерахованих вище систем безпеки, Škoda Superb Combi може бути оснащений наступними функціями (доступні в стандартному або додатковому устаткуванні):

› Системи кріплення Isofix та Top tether, які фіксують дитяче сидіння до другого-ряду сидінь. Isofix також доступний для сидіння переднього пасажира.
Crew Protect Assist - У разі неминучого зіткнення ця проактивна система безпеки використовує завчасний натяг ременів безпеки і закриває бічні вікна з електроприводом і панорамний люк, щоб мінімізувати потенційні ризики.
› Після зіткнення система аварійного гальмування Multi-Collision Brake задіює гальмівну систему, щоб запобігти подальшому неконтрольованому руху транспортного засобу, тим самим зменшуючи ризик подальших зіткнень.
› На відміну від круїз-контролю, який підтримує задану швидкість, обмежувач швидкості дозволяє водію їхати з будь-якою швидкістю, яка тільки не повинна перевищувати задане значення.
ABS запобігає блокуванню коліс при екстреному гальмуванні або при гальмуванні на слизькій дорозі.
› Збільшуючи тиск в гальмівній системі, гальмівний асистент допомагає водію в ситуаціях, коли не обійтися без екстреного гальмування. Це може призвести до значного скорочення допустимого гальмівного шляху.
MSR допомагає запобігти блокування ведучих коліс, що може виникнути, коли водій різко загальмує на слизькому дорожньому покритті.
ASR забезпечує плавний старт і розгін без пробуксовки коліс на слизьких дорогах
EDL допомагає при прискоренні або русі вгору з низькою тягою під одним з ведучих коліс.
Пристрій блокування диференціала XDS+ забезпечує водію нейтральну поведінку автомобіля при різких поворотах, і гарантує їх динамічне проходження. Керуючі електронні пристрої по суті моделюють присутність диференціала, що самоблокується для поліпшення зчеплення з дорогою і динамічності на поворотах. В результаті цього, автомобіль проходить повороти ще чіткіше і легше, ніж раніше.
Система контролю тиску в шинах постійно тримає водія в курсі про тиск в шинах.
› Система Hill-Hold Control допомагає безпечно почати рух на крутому схилі. Система включається автоматично на ухилі від 5% і забезпечує легкий і безпечний старт без використання ручного гальма. Hill-Hold Control також запобігає скочування автомобіля назад або вимикання двигуна.
Блимаючі стоп-сигнали зменшують ризик наїзду ззаду, особливо наближаючись до пробок на шосе, або при різкому гальмуванні перед несподіваною перешкодою.

Привід і рульове управління

Повний привід

Škoda Superb Combi доступний з електронно-керованою багатодисковою муфтою зчеплення. Два двигуни (2.0 TSI / 206 кВт і 2.0 TDI / 140 кВт) доступні з новітнім повним приводом, який гарантує оптимальну динаміку руху, високий рівень активної безпеки і економічного споживання палива.

Розподіл крутного моменту на всі чотири колеса автоматичне і залежить від умов руху. Ідеальний крутний момент для задньої осі розраховується блоком управління. Регулювання проводиться за допомогою змінного тиску на дисках муфти зчеплення.

Спортивне шасі

Завдяки більш коротким пружинам і спортивним амортизаторам, спортивне шасі, нижче на 15-мм, забезпечує надзвичайну швидкість та динамічні властивості водіння.

Прогресивне рульове керування

Ця функція забезпечує Škoda Superb Combi поліпшену керованість і маневреність на поворотах. Прогресивне рульове керування змінює передавальне відношення в залежності від діапазону повороту рульового колеса. Прогресивне рульове керування доступне в поєднанні зі спортивною підвіскою або динамічним управлінням шасі.

Nivomat

Nivomat - це функція самовирівнювання, що підтримує ідеальний дорожній просвіт автомобіля при зміні навантаження, одночасно покращуючи керованість автомобіля.

Запасне колесо

Стандартний комплект для ремонту шин може бути замінений на 16-ти або 18-ти дюймове тимчасове сталеве запасне колесо.

Еко-технології

Система Start-Stop

Суть системи Start-Stop полягає у відключенні двигуна кожного разу, коли в його роботі немає ніякої необхідності, особливо ця функція корисна при пересуванні по місту, і допомагає значно зменшити витрату палива. Система Start-Stop автоматично активується після того, як запускається двигун і може бути відключена вручну в будь-який час.

Рекуперація енергії гальмування

Що відбувається під час відновлення енергії? Кінетична енергія трансформується в корисну електроенергію, яка зберігається в акумуляторі або використовується в електричних системах. Під час гальмування двигуном генератор подає електроенергію до приладів і заряджає батарею. Цей процес економить паливо.

Режим Еко (Driving Mode Select)

Eкo режим водіння - режим для свідомих водіїв, для яких економічне водіння і турбота про навколишнє середовище стоїть на першому місці. Особливістю режиму водіння Еко є рух накатом в автомобілях з автоматичною коробкою передач DSG. Рух накатом використовується, коли ваша нога не знаходиться на педалі газу під час руху.

Рекомендації до перемикання швидкостей

Правильний вибір передачі допоможе заощадити паливо і зробити водіння комфортнішим. Більш низькі обороти двигуна призводять до зниження витрати палива і сприяють тихій роботі двигуна. Символи в правому верхньому куті дисплея або підтверджують, що поточна передача обрана правильно, або ж рекомендують підвищити або знизити передачу.