ŠKODA в шістнадцятий раз підтримає Тур де Франс

ŠKODA в шістнадцятий раз підтримає Тур де Франс

2. 7. 2019

ŠKODA вже шістнадцятий раз виступає в якості офіційного і транспортного партнера Тур де Франс. В цьому році автовиробник надасть 250 автомобілів для організації та супроводу велогонки. Очолювати основну групу гонщиків буде флагман ŠKODA SUPERB з директором Крістіаном Прюдомм (Christian Prudhomme). Шанувальники велоспорту зможуть стежити за подіями гонки, скачавши офіційне мобільний додаток Тур де Франс, створене за підтримки ŠKODA.

Алан Фаві, член Ради директорів ŠKODA AUTO, відповідальний за продажі і маркетинг зазначив: «Як офіційний партнер Тур де Франс, ми представляємо наш бренд мільйонам шанувальників велоспорту на одному з найбільш емоційних спортивних подій у світі. У березні ми продовжили угоду про співпрацю до 2023 року з організатором Тур де Франс - Спортивній організацією Аморі (A.S.O.). Це стало основою для наших спільних майбутніх успіхів, в черговий раз підкреслюючи важливу роль велоспорту і Тур де Франс в спонсорської стратегії ŠKODA».

ŠKODA в 16-й раз поспіль виступить офіційним і транспортним партнером заходу. В цьому році чеський бренд надасть в розпорядження організаторів гонки 250 автомобілів, в тому числі позашляховики KODIAQ і KAROQ, бестселер марки OCTAVIA і флагман SUPERB.

Спеціально підготовлений автомобіль ŠKODA знову очолить головну колону гонщиків Тур де Франс. Червоний ŠKODA SUPERB виконає роль мобільного центру управління, з якого Крістіан Прюдомм (Christian Prudhomme) зможе управляти гонкою за допомогою сучасного комунікаційного обладнання. ŠKODA SUPERB - єдиний автомобіль на Тур де Франс, який перетинає фінішну лінію разом з учасниками.

106-а за рахунком гонка Тур де Франс пройде з 6 по 28 липня

Открытие мероприятия (Grand Départ) Тур де Франс состоится 6 июля в столице Бельгии Брюсселе, в честь пятикратного победителя Тур де Франс, легендарного бельгийского атлета Эдди Меркса (Eddy Merckx), который до сих пор удерживает рекорд гонки по количеству побед на этапах (34 раза). В этом году 176 велосипедистов преодолеют 21 этап общей протяженностью 3 640 километров: маршрут Тур де Франс пройдет через горные дороги в Альпах, включая перевалы Коль де Кар (Col de Cars), Коль д’Изоар (Col d'Izoard) и Галибье (Col du Galibier). Финиш состоится 28 июля на Елисейских полях в Париже.

ŠKODA також є ексклюзивним партнером офіційного мобільного застосування Tour de France, яке дозволяє уболівальникам залишатися в курсі всіх подій велогонки. На додаток до результатной таблиці і рядка, що біжить новин, воно також має функцію відстежування атлетів по GPS, доступ до їх біографій і багато іншого. Додаток абсолютно безкоштовно і доступно для операційних систем Android і iOS.

Історія ŠKODA почалася з виробництва велосипедів

Історія марки ŠKODA тісно пов'язана з велоспортом. У 1895 році засновники марки Вацлав Лаурин і Вацлав Клемент почали свій бізнес з виробництва велосипедів в Млада-Болеславі. Через десять років перший автомобіль марки зійшов з конвеєра - модель Voiturette A. Компанія Laurin & Klement об'єдналася з ŠKODA в 1925 році.

Чеський виробник підтримує також ряд інших національних і міжнародних спортивних подій, включаючи Тур Іспанії («Вуельта Іспанії», Vuelta a España). Велосипедні аксесуари є важливою складовою розширеної продукції бренду.

Останні новини

Всі новини